Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com O nás | KVIS - Vodní živel

Profil firmy

Kanalizace, voda, inženýrské stavby

Více o KVIS

1992

rok založení

500

ROČNÍ OBRAT V MIL. KČ

96

počet zaměstnanců

Kdo jsme

Specialisté na vodohospodářské stavby

Provádíme výstavbu, rekonstrukci a opravy inženýrských sítí, a to především vodovodů a kanalizací včetně příslušných objektů. Další naší specializací jsou úpravy vodních toků, výstavba hrází a monolitických betonových konstrukcí. Realizujeme i projekci vodohospodářských staveb včetně jí příslušející inženýrské činnosti.

Zakládáme si na dobrých vztazích s našimi zákazníky. Budujeme dlouhodobé vztahy a naše služby jsme postupem času rozšířili z rodného města Pardubic do celé České republiky.

Jsme silná společnost s dominantním holdingem enteria za zády.

Co nás odlišuje

Profesionalita a skvělý tým lidí

Pracujeme kvalitně, odborně a efektivně. Letos jsme pořídili několik nových strojů. Jedním z nich je Vermeer D40 x 55DR S3 Navigator. 

Kromě využívání moderních technologií máme vysoce kvalifikovaný tým lidí. Svých lidí si velmi vážíme, a proto jim poskytujeme dobré firemní zázemí s velkou škálou holdingových benefitů.

Jsme féroví, práce nás baví a jde nám dobře od ruky. Společně tvoříme skvělý tým lidí a na naší práci je to vidět. Jsme profesionálové v oboru vodohospodářských staveb.

Volné pozice

Jak šel čas

Vodní živel krotíme už 30 let

Člen holdingu Enteria

člen skupiny enteria

Jsme součástí holdingu enteria

Od roku 2008 tvoříme jeden z pevných základů stavebního holdingu enteria, který jsme v tomto roce pomáhali založit. Holding enteria spojuje české stavební společnosti s ročním obratem 6,5 mld. Kč a 1200 zaměstnanci. Společně tvoříme naši Velkou Partu. 

Více o enterii

Aktuality

Co je u nás nového

Podporujeme Marhold

Podporujeme

Podporujeme projekty a organizace v našem okolí

Podporujeme a pomáháme projektům v našem okolí v jejich činnosti a celkovém rozvoji. Naše sponzorské aktivity zaměřujeme na podporu kulturních a sportovních aktivit, vzdělání, ale i rozvoj sociální sféry a charitativních organizací.

Změnit používání Cookies.